Aktuálně: 4 665 inzerátů177 743 diskuzních příspěvků17 796 uživatelů

Třetí víčko

Kilian
Kilian (1038 příspěvků) 09.04.2024, 16:15:06 xxx:xxx.2af6:9c56
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 09.04.2024, 15:32:33

….naši mladí se dali na šipky taje, nejprve koupené vynesené a dnes už lihnou vlastní kuřata pro sebe i rodinu…..

lesnizinka
lesnizinka (1623 příspěvků) 09.04.2024, 22:27:17 xxx.xxx.91.148

Evi tak jsem se nasmála, jak mladí množí ty šipky😛😉

Mamka dneska perlila😏 Ráno volá, což běžně nedělá, tak jsem čekala, že volá, že je po tom vezení pytle na kolečku invalidní a ona volá, že je blbka😜 Ráno jela k zubařce po 150 obrušovat protézu, protože jí nesedí a nesedí👎 A naplánovala si to tak, že se vedle v ordinaci zrovna staví u obvoďáka, kontrola na cholesterol. No a volala nasratá, že se blbě koukla a doktor je tam až odpoledne, takže tam v tom vichru musí znova a to nemohla zpátky ušlapat, tak od půl dědiny šla vedle kola😏 Stejně jsem měla v plánu jet pro zeminu, takže jsem ji tam hodila, že si mezitím objedu tu hobby prodejnu, masnu..Jedu a v zatáčce letí s balíčkem ze Zásilkovny kámoška, co se včera navečer měla zastavit. Kouká na auto, poznala mě, tak jsem zastavila😉 ,,ty voe, máš nové auto?" No jo, mám. Bylo to skoro u ní před barákem. ,,Pojď se kouknout na motýly(chová), ale potřebuju právě dub a habr housenkám, pro které jsem chtěla k tobě přijít, to´s mi je mohla hodit, když jezdíš kolem"😏 Tak víš co? Mamka ještě nebude, je tam dost lidí, tak já ti je sjedu nastříhat a přivezu ti je. Za 10minut jsem byla u ní. Od ní jsem jela do té prodejny na zeminu. Vlezu tam(je maličká) pozdravím a tam jedna zákaznice, odpoví, koukne: ježíš ahoj, tebe jsem dlouho naviděla! Kámoška, co má dva pejsky, holku a její už dospělé štěndo kluka. Ten je takový darebák trochu, ale Worušku milovali oba. Prohlížela auto…mám tě hodit domů? Néé, mám tu psy! Kde? Asi jsou za rohem(jsou zvyklí všude na volno, malí kříženci, umí po chodníkách atd.) Jak mě uslyšeli mluvit, tak přiběhnuli. To bylo vítání, pištění, olizování…neviděli jsme se myslím víc než rok. Kámoška říká: no ty jo, to je pusinek🥰 teda já snad budu žárlit, tolik pusinek ani já nedostanu(nejsi vzácná😉) Užila jsem si to😊

Fikovnice
Fikovnice (4551 příspěvků) 10.04.2024, 01:17:52 xxx.xxx.60.53

Holky, já si to dovoluji napsat i sem:

Dnes mi přišel “balík” souborů pro mé nové místo… Myslím, že vyplňovat to budu asi týden…

…a přesto kvůli jedné záležitosti nepovažuji to místo za stoprocentně jisté.😢

Edit: Těmi “soubory” myslím dokumenty pro Personální odd. Proč něco neudělat jednodušeji, když to lze co nejvíc složitě.😉

lesnizinka
lesnizinka (1623 příspěvků) 10.04.2024, 07:31:20 xxx.xxx.91.148

Jani, jakové ,jedné věci"? Jestli nechceš sem, písni do SZ plís. Předpokládám, že si budou vybírat z více nabídek, takže myslíš věk? Ale ve tvé profesi je věk spíš plus = zkušenosti. To, že to není jisté, dokud ti nepošlou, že tě berou, je jasné, to vždycky. Nebo si nejseš jistá ty, jestli do toho půjdeš? 

lesnizinka
lesnizinka (1623 příspěvků) 10.04.2024, 07:33:39 xxx.xxx.91.148

Holky, kdo berete tablety na cholesterol?  Vím, že Bobča, ty mi Bobi písni, jakové máš výsledky a prosím i vy ostatní. Mamka byla překvapená, doktor ji pochválil, o polovinu ho srazila. 

hmn
hmn (1053 příspěvků) 10.04.2024, 07:59:34 xxx.xxx.112.173
lesnizinka:

Holky, kdo berete tablety na cholesterol?  Vím, že Bobča, ty mi Bobi písni, jakové máš výsledky a prosím i vy ostatní. Mamka byla překvapená, doktor ji pochválil, o polovinu ho srazila. 


beru a sražen na normál

Bobca
Bobca (993 příspěvků) 10.04.2024, 08:25:24 xxx.xxx.20.192

beru Rosucard 40mg..výsledky nevím,neříká mi je,tak se nepídím,nezajímají mě,hlavně,že “projdu”🤭beru i cosi na zvýšení hodného cholesterolu..

měla jsem napsanou litánii,a zmizla mi..😈jsem se k čemusi vrátila na minulou stránku a neuvědomila jsem si to😟

Buggyro slepičky budou šťastné,mají zelený výběh👍

Evi-"šipky taje"..to bude asi “slípky také”?..a s tím okem jsem kámošce radila,tak doufám půjde..

Fikovnice
Fikovnice (4551 příspěvků) 10.04.2024, 08:45:56 xxx.xxx.60.53
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 10.04.2024, 07:33:39

Já - sražen leda prd…ale chyba je na mé straně (občas zapomenu tbl. užít - rosuvastatin).

lesnizinka
lesnizinka (1623 příspěvků) 10.04.2024, 09:07:01 xxx.xxx.91.148

Děkuju za reakce, musím se zeptat, jak se jmenují ty její. Divila jsem se, že jí to tak kleslo, protože před lety brala kámoška a tvrdila, že jí to vůbec neklesá. 

lesnizinka
lesnizinka (1623 příspěvků) 10.04.2024, 11:57:48 xxx.xxx.91.148

Niki, prší u vás, pršelo trochu? U nás podivný úkaz. Pár dní byla u nás předpověď, že dneska dopoledne trochu naprská, max 2mm. Včera mamka, že se jí nechce lítat se sekačkou, že to nechá na dnes. No nevím, ve středu je hlášno pršení, se ti kouknu. Hm, tak už tam není ani milimetr, možná něco prskne v 10h, ale nestojí to za řeč. ,,no jo, jenže sekačka už to nevezme, i když to bude jen navlhčené…" Navečer mi volá, že to nakonec posekala všechno, že jí to nedalo. Ráno jdu v 7h dolů, zataženo, ale nic. Kouknu na radar, oblačnost jak jinak…přes Jižní Čechy-Prahu, možná něco u Nikče. Nad náma nic, ani na mapě oblačnosti skoro nic. Začnu se chystat ven, kouknu na hory před sebou a: kurňa, je tam šedivo, tam prší!? 😲No netrvalo 5minut a mrholení po hustu i u nás. Tak nic, půjdu až přestane, to nic nebude. Jenže…se to stunovalo, pak už regulerní deštík. Sejde Tom dolů: může mi někdo vysvětlit, jak může pršet z mraku, co tu není?😲 Ha, ha, ty jsi se díval? ,,Jo, teď". Za hodinu volá mamka: prý, že: nebude pršet, vůbec, to bude jen v Čechách, to se nás netýká! ,,Ale já jsem ti říkala, že něco sprchnout má" Ale to mi včera tvrdil strejda, když se mi smál, co lítám jak šílenec s tou sekačkou. Tak ale měl pravdu, tu fakt už nic hlášeno nebylo a dneska prší z mraku, co široko daleko není😎 To počasí už se asi zbláznilo nadobro🙄Napršely 4mm, už asi konec, začíná se rozjasňovat. 

Canka
Canka (301 příspěvků) 10.04.2024, 22:28:00 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Raduš pršelooooo🤩Takovou radost z deště jsem dlouho neměla…pršelo od včera asi od 21 hodin,až do rána do 7 hodin…konečně se to všechno zalilo..a když jsem dneska přišla po práci ke zvířátkům,tak mi to všechno přišlo nějaký zelenější,je to možný?😂

Dneska jsem Bertíkovi konečně koupila to Foresto..samozřejmě to na krk nechtěl,ale má smůlu,to je pro něj nejlepší ochrana..už tak jsem mu vyndavala asi 10 klíštat..Božence jsem potom ostříhala kopýtka a to bylo nevole😂Ale zvládna to..a pak jsem šla odplevelit zahrádku..už mě to upřímně nebaví,jak rychle ten plevel roste🙄

No a večer jsem ze sebe vyndala 4 zakousnuté klíšťata🤔 

Buggyra
Buggyra (3316 příspěvků) 11.04.2024, 06:01:47 xxx.xxx.198.226

fuj, Canko, tak teda klíšťata jsem ráda, že u nás nemáme. U nás je naštěstí sucho, minimální pohyb zvěře, a hlavně široko daleko vypasená tráva. Tak já vám je tam s dovolením nechám 😀

Včera jsme byly s dětmi na vyjížďce a ani jedno nespadlo! 😀 Tak to se musí oslavit. A ten jeden poník s tou jednou utekl a vyhazoval celou dobu a ona se držela a ještě mu stačila vynadat a vzpomněla si, že jsem jí říkala, ať mu škubne za otěž, aby dal hlavu nahoru, a poník byl velmi nemile překvapen, že mu to neprošlo! A zbytek vyjížďky už byl hodný… Akorát teda když jsme přijely domů, holky si k výběhu vyběhly, tak když jsem do výběhu dorazila já, poníci toho využili jako jeden muž, jako že se lekli, a sundali pro změnu holky obě 🤣

lesnizinka
lesnizinka (1623 příspěvků) 11.04.2024, 07:44:05 xxx.xxx.91.148

Ha, ha Buggyro právě jsem si říkala, že málo zpráv od vás, tedy krom slepiček nových ,,málo akce" a ono včera rodeo😜 Tedy minirodeo😜 Ke slepičkám jsem zapomněla: když já nemám ráda bílé slepice😊 Teda ne nerada, ale prostě se mi nelíbí a bílé bych si nepořídila. Ani doma jsme nikdy neměli bílé, asi je to ,,dědičné"😛Stejně tak nemám ráda černé psy a kočky. Ne z pověrčivosti, ale že jim není vidět do obličeje, jsou takoví ,,fádní".  Mamky Mandy je sice vybarvená, ale zrovna hlavu má celočernou. Taky mi to vždycky vadilo, tak alespoň to tělo to kompenzuje😉

Niki, 4 klíšťata!?!😲 To jde? Já když, tak jednou do roka jedno. A to jsem bývala denně se psy na loukách a v lese, bez ochrany. Oni milion, já nic. U nás teda jsou a je jich moc, dokonce jsme si sem na psech dotáhnuli pijáka lužního(díky němu nám umřel Berušek😢) Teď ho občas najdu na Gucci, ale kočky na babesiosu asi nejsou vnímavé. 

Dneska už slunko, takže valím na obchůzku a pak musím do města, mamka jela na diabetologii na kontrolu, takže objedem markety…včera bylo volno, pršelo a jen jsem uklízela a vařila a balíčkovala kočkám maso, dneska nic neudělám stejně tak😏

Bobca
Bobca (993 příspěvků) 11.04.2024, 09:03:49 xxx.xxx.20.192

u nás už taky slunko,15 stupňů..Včera fialový hnus,pošmourno,sem tam deštík,vezla jsem Petru na MAMO do Olomouce,navečer jsem letěla u nás k ortopédovi..půjdu co nejdřív na operaci menisku..No co už😇..Nebudu to rozpitvávat.Byla jsem na MR a byl vyřknut ortel☝️Příští pátek se dovím asi termín..Doufám,že to stihnu do července být redy,mám už první týden hlídání u Zdenky..Jinak nic nového..

Buggyra
Buggyra (3316 příspěvků) 11.04.2024, 09:19:24 xxx.xxx.198.226

Jop, včera vylezlo jen trochu nad 10. Dneska ráno 2 nad nulou a už to taky šplhá nad 10, má být dnes 15, zítra už 20, no mně by stačilo těch 15.

Saga
Saga (352 příspěvků) 11.04.2024, 10:08:30 xxx.xxx.167.183

Jak jako nad 10? U nás včera celý den 5,5°C, já měla normoš zimní bundu a bylo mi akorát, dnes nevím, ráno jsem nekoukala a v hokně teploměr nemám. Proto jsem se rozhodla i odložit zatím to stříhání kobči, protože prý (pravila sousedka) má u nás příští týden sněžit? No tak nevím teda…Včera i ty koně byly nějaký zpomalený, tak jsem se na ně vyprdla, jen je odchlupila a nedělala jsem vůbec nic a zalezla domů k radiátoru. Tže u nás sešup o 20 stupňů během necelých 24 hodin. Jako jeden den koně koupat a druhý den zapínat zimní bundu ke krku…je fakt hardcore😈!


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.