Aktuálně: 5 017 inzerátů173 566 diskuzních příspěvků17 744 uživatelů
Vahine
Vahine (450 příspěvků) 24.04.2024, 20:25:00 xxx.xxx.179.11
»
Odpověď na příspěvek uživatele efe z 24.04.2024, 20:17:20

Aha, tak asi záleží i na tom, co zažila. Bělouš byl vypuštěn a cíleně ztracen a drží se mě na několik metrů nebo, když se courám do kopce, tak přebíhá od páníka ke mně, jestli jsem se neztratila já a když zajde ve městě za roh, čeká hned za ním až dojdu bez i na vodítku. Už se “ztratit” nechce.

Snad se to časem zlepší a bude na Baruš v tomhle spolehnutí. Kšíry dražší, ale vypadají fakt suprově a naštelované sedí. Výhoda v zimě na bundu taky poštelujete a paráda 👍

Vahine
Vahine (450 příspěvků) 24.04.2024, 20:13:57 xxx.xxx.179.11
Aluška:

Zatím takhle, pak vyfotím i záda. Baští, pije, čurá, kaká. Je mooooc trpělivej, on je strašně hodnej i tak. Objednala jsem molitanovej límec, s tímhle trychtýřem se nemůže najíst ani napít.

Obrázek

Malinkej brouček ❤ s nožkou to bude dobré. Tady větší  jorkšírek kříženec z útulku, teda střední věk, vyskočil při bouřce z prvního patra starého domu s vysokými stropy-takže 1.patro výš než v paneláku třeba, na chodník a naštěstí měl jen zlomenou zadní nožku. Zpevnili to kovem laicky řečeno, asi jako u Vás, po čase vyndali a pes už běhá zase po všech tlapinách. Je to božan.

 S molitanovým límcem mám ty nejlepší zkušenosti. Nepaří se v tom uši a hlavně se v tom nají a napije a dá se v něm i pohodlně spát. Doufám, že to hojení půjde i nadále dobře. Ta záda, pohled na ně při převazu, budou pro Vás asi náročné, budu na Vás o víkendu intenzivně myslet a držím palce! Však víte…

Vahine
Vahine (450 příspěvků) 24.04.2024, 19:54:02 xxx.xxx.179.11
efe:

Hurá máme padnoucí postroj! Kvalita i možnost nastavení super! 
4dox Comfort Plus 👍🏻

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Vypadá fakt skvěle a moc se mi líbí to trojí přepínání nebo tedy možnost dvojitého jištění. To teda Vy nepotřebujete to dvojité jištění, ona je Baruš ráda, že má svého anděla! Neuteče. Cena byla vyšší nebo zlatý střed? Moc to Baru sluší po tom otrimování! ❤

Vahine
Vahine (450 příspěvků) 22.04.2024, 15:58:36 xxx.xxx.59.164
Aluška:

No, proto nechápu osud, že mu ještě takhle naložil, už toho zkusil dost….


Můžu trochu přispět? Nebylo by to tady poprvé, vlastně potřetí, teda počtvrté- na Toníčka jsem trochu  zapomněla 😉…kdyžtak napište prosím účet

Vahine
Vahine (450 příspěvků) 22.04.2024, 15:54:16 xxx.xxx.59.164
Aluška:

No, proto nechápu osud, že mu ještě takhle naložil, už toho zkusil dost….


😟 šmankote, ten má ještě před sebou boj a Vy s ním👀 žasnu, jako pan doktor…jak dokázal běhat s neléčenými zlomeninami. A ta kůže, že musí pryč…ach jo, držte se všichni!!!  Bude to drsný boj! Ale už teď věřím na zázraky 🌷

Vahine
Vahine (450 příspěvků) 22.04.2024, 09:46:34 xxx.xxx.59.164
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 22.04.2024, 09:39:41

Ginuš je hezky rozčesaná, ale že by chlupy ubyly, opravdu vidět není…sluší jí to ☺ v džužně už už vidím cípeček Austrálie, šikovná objevitelka Gina…😉

Vahine
Vahine (450 příspěvků) 21.04.2024, 20:28:55 xxx.xxx.179.11
»
Odpověď na příspěvek uživatele Aluška z 21.04.2024, 20:17:49

To Vám věřím a neumím si představit, co bych dělala, ale snad totéž, co Vy, protože jste udělala to nejlepší v té situaci…a přeji už jen klidné noci.🌷všem Vašim pejskům posílám pohlazení.

Vahine
Vahine (450 příspěvků) 21.04.2024, 20:21:37 xxx.xxx.179.11
Aluška:

Dneska kontrola zad, prý mám být v klidu, rána čistá, suchá, kousky co černají se odloupnou a pomalu tam kůže bude dorůstat. Už  poskakuje po druhé zadní nožce, když se jde vyčurat. Baští s chutí, pije, bobek byl dneska. Co dostal prášky na bolest, tak je jak kdyby se nic nestalo, jen má tu oranžovou chůdičku vlevo. Zkusím zítra pana chirurga, jestli je opravdu nutné nožku šroubovat, jestli by  nesrostla takhle s dlahou a sádrou, třetí narkóza během během 5ti dnů v jeho 12ti letech, i kdyby trochu kulhal, tak co…..


Jejdamane, to se krásně čte a jak je ten klučík statečný! Jsem dojatá 🍀🙏 mám ohromnou radost, že to jde a že sen se stává skutečností. Chápu obavy z další narkózy a držím palce, ať je rozhodnutí co nejprospěšnější. 

Vahine
Vahine (450 příspěvků) 21.04.2024, 11:50:34 xxx.xxx.179.11

Tak až bude hotovej i ten krčíček, tak nám ji ukažte prosím ☺ věřím Vám, že to byla dřina. Ze mne lilo, když jsem vyčesávala před časem několikrát leona, pocvičily jsme s feňulí, když jsem dojela…ale kdo jí vyčesává teď atd., to netuším…ach jo, povzdech. Taky dávala najevo, když mi to dlouho trvalo nebo bylo tahavý místo..  

Ginuška, Matýsek, ti se mají báječně 👍

Vahine
Vahine (450 příspěvků) 21.04.2024, 10:13:19 xxx.xxx.179.11

Se mi na dnešek zdálo, že jsem se byla na Idorka podívat a přišel mne opatrně přivítat a smál se. Živej sen! V tom snu se mi ulevilo a říkala jsem si, že je to na dobré cestě k uzdravení. Záda měla tu správnou barvu, hojila se. Vás jsem ve snu Aluško objala se slovy povzbuzení a říkala jsem, že jsem ta od bělouše, který tam pobíhal…🤷‍♀️ kéž by se ty dobré zprávy dostavily v reálu, věřím, že ANO 🍀🙏🍀

Vahine
Vahine (450 příspěvků) 20.04.2024, 22:35:03 xxx.xxx.179.11
Aluška:

Tak ještě zlomenina stehenní kosti a přestává se mi líbit ta kůže na zádech, začínají se dělat černé fleky a je cítit ☹️. V pátek mu to propláchli a očistili, nohu zafixovali. Hned zítra tam pojedu, mají pohotovost. V pondělí ráno jedem za chirurgem s nožkou.

Obrázek

Idorku, všechny tety tady na Tebe myslí…bojuj chlupáčku statečný! 🙏❤🍀

Aluško, držte se všichni🌷

Vahine
Vahine (450 příspěvků) 20.04.2024, 14:32:22 xxx.xxx.59.164

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/audio-podcast-dama-a-svihak-odesla-do-duchodu-pujcila-si-miliony-a-zacala-podnikat-ze-sklepa-249935#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest241_shrnuti_llm_varA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Odložím tu odkaz na mou oblíbenkyni. Nakupuji u ní dlouhé roky. Její bylinné výluhy jsou bezkonkurenční 👍

Vahine
Vahine (450 příspěvků) 19.04.2024, 13:55:43 xxx.xxx.179.11
Aluška:

proberu vše s vetkou, kamarádka nabízí aloe sprej a gel, koupila jsem curenzym, uvidíme co mi vetka schválí. Má právě okolo toho škubance  velkou plochu oddělenou od vaziva, kdyby to nepřirostlo, musely by se brát kožní štěpy a je mu 12 let, tolik narkóz bych nechtěla, no uvidíme


antibakterin.cz

Uvidíte, co Vám vet poví…

Vahine
Vahine (450 příspěvků) 19.04.2024, 13:48:26 xxx.xxx.179.11
»
Odpověď na příspěvek uživatele Aluška z 19.04.2024, 13:30:27

Aluško, je mi strašně moc líto toho, co Vás potkalo! Hrůůza!!! Budu na Vás myslet, ať se všichni pejsci dobře zahojí a nožky běhají, hlavně, aby se to Idorkovi nezanítilo a přirostlo to. Ach jo. Chudinka Idorek, ten to teda odnesl 😪 mám výborný osobní zkušenosti s koloidním stříbrem od Ing. Švandy, kdyby přišla infekce. Sama jsem užívala a užívám právě teď vnitřně na infekci v krku a mám připravené strong na ránu po operaci, která mne brzo čeká. Užívala jsem už i před lety a nezmodrala jsem. Pán má na netu telefon, poradí, co a jak s jeho koloidním stříbrem. Držím fakt moc moc palce!!!! Posílám pozitivní myšlenky….🍀🍀🍀🙏

Vahine
Vahine (450 příspěvků) 18.04.2024, 13:32:46 xxx.xxx.59.164
Zrzavci:

Po tomhle se mi někdy malinkatě zasteskne, s jednim psem to šlo, se třeba už je to takový složitější. Ne že by to nešlo, ale je to jinčí.


No to jo, se třema…jednoho Rumouška jsme tu teď potkali a já si na Vás hnedka vzpomněla… no a bělouš malinko hlídal 🐶

Obrázek Obrázek
Vahine
Vahine (450 příspěvků) 14.04.2024, 21:31:49 xxx.xxx.179.11
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 14.04.2024, 19:33:38

Taky moc gratuluju 🍀 Dráček i Cherry jsou naprosto úžasní psi…no a Vám to sekne 💃