Aktuálně: 4 837 inzerátů175 158 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů
Vahine
Vahine (471 příspěvků) 28.02.2024, 14:59:46 xxx.xxx.179.11
Odpověď na příspěvek uživatele keriton z 28.02.2024, 13:32:34

😲😳mazec…to byl teda pořádnej rauš!!! 

U nás to ze strachu a rozrušení odnesla jenom podlážka v boudičce, není teda skrz, je to kvalitní, jak vidno. Vím podle aplikace, že to bylo vrtáním u sousedů, vrtali ve všech bytech, tak už toho bylo taky na bělouše dost…po zbytek dnů, co vrtali, byl, po dobu, co jsme v práci, u staré paní, běloušovy fanynky, co tu na nás čekává ráno až půjdeme ven a má od ní asi 3 hračky. Znají se 3 roky už. Od prvního dne u ní spokojeně prospí dopoledne a pak koukají prý na telku nebo probíhá dokola futrama a hrají si. Koukala jsem jako tele na nový vrata, jak tam zapadnul! Občas, tak 2x v týdnu tam bude chodit, má rád babičky, cvrček a ráno mě tam sám táhne ☺

Keriton držím palce, aby se nic podobného neopakovalo! 🙏🍀

Obrázek
Vahine
Vahine (471 příspěvků) 26.02.2024, 19:21:19 xxx.xxx.179.11
orionka-2:

U nás na nádraží jich máme 9. Vyhlíží autobus s cetujícími a sbíhají se k čekárně ze všech stran.


No to je moc pěkný číslo a musí to být krásný pohled 😃 

Vahine
Vahine (471 příspěvků) 26.02.2024, 16:49:29 xxx.xxx.50.190
efe:

Hlásím pokroky - dnes zůstala sama doma pět hodin, dala jsem jí tam čmuchací kobereček s poschovávanýma granulkama a březovou větev na okus. Přijela jsem domů a tam naprosto vzorný pes, nic neokousala, nezničila, nerozbordelila, ani loužičku neudělala. Ona je prostě fakt božanka ❤️

Obrázek

Efe, je to supr, ovšem mezitím nemusel být celou dobu klid, máte důkaz místo slibů? 🙆‍♀️…kdybych neměla doma zapnutou aplikaci, tak si myslím, že je bělouš vzorňák…odcházíme a on leží v pelíšku, přicházíme a buď ještě chrupe nebo zrovna z pelíšku leze…mezitím hlavně tak 10 minut po odchodu pobíhání, zrychlené dýchání, kňourání a v nejhorším případě chvíle vytí…

TAKY POTŘEBUJEME TAKY TAKOVÉHO PANA BEČKU, aby to měl bělouš komu říct nebo se mohl přitulit….má kočky rád. Dneska se chtěl rozdělit s číčou o granule, ale neměl mě u toho kdo vyfotit, jak čičině nabízím a 20 cm vedle bělouš s hlavou na stranu říkal, klidně si dej, my máme doma dost…dnešní nedokonalé foto, jak číča u vlaku, ze kterého jsme vystoupili, vyhlíží pánečky, jako pes Hačiko…

Obrázek Obrázek
Vahine
Vahine (471 příspěvků) 23.02.2024, 17:40:01 xxx.xxx.179.11
Aluška:

Se mi nějak nepřidaly fotky 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Aluško, to je nádhera ty fotky s Cipískem…aspirujete na foto roku 👍👏 závidím ty koně úplně všem tady 🙈 všechny fotky s koňmi jsou krásné, dojemné, úžasné 🌷 

Vahine
Vahine (471 příspěvků) 23.02.2024, 17:35:09 xxx.xxx.179.11
efe:

Dnes kolem Hradčanského letiště ❤️

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Efe, no paráda! Gratuluji k holčičce, je moc krásná!!! 😍 připomíná mi pejska, co má k adopci impact, kdybyste chtěli k Baru ještě vokatýho teriéřího bráchu 🙈 nejlepší je, že si slečinka rozumí s panem Bečkou….je to tak? Přijal ji dobře? Přeju Vám, ať jste všichni spolu šťastní a stále jen na vrcholu blaha a stále na obláčku 🍀

Vahine
Vahine (471 příspěvků) 22.02.2024, 21:50:52 xxx.xxx.179.11
janaa:

Ale vždyť podle popisu nakonec žere,ne? A nezhubla. Nebo tomu nerozumím? Jestli má stále vysoké crp,a vysadíte antibiotika,tak se můžete vrátit zas na začátek. Spíš nerozumím,pokud by bylo psovi zle po synuloxu a nechtěl žrát,proč nezměnit atb


A nebo dávat ten synulox injekčně, když je po prášcích  zle, náš minulý bělouš měl nejdřív atb prášky, vůbec nic nežral, jakože fakt nic, tak pak tedy dostal totéž v injekcích…píchali jsme je i sami doma, když nebyla vet v ordinaci. Měli jsme pár natažených stříkaček v lednici…to by snad taky šlo… 

Vahine
Vahine (471 příspěvků) 16.02.2024, 10:59:53 xxx.xxx.36.27
Chingis:

??.8.2008 - 27.12.2008 - 15.2.2024 🌈

Obrázek

Chingis, přeji hodně síly k překonání nevyhnutelného…je mi to moc líto 💔

Vahine
Vahine (471 příspěvků) 15.02.2024, 15:30:00 xxx.xxx.179.11
Fikovnice:

Vahine, hodně se jí dotýkal ten konflikt Izrael vs. Palestina. Více nechci veřejně psát.

Pár SZ jsme si vyměnily, ale od té doby asi ne.


Fíkovnice, díky. Taky mi o tom psala, jj. My jsme si s Maleou vyměnily fakt spousty SZ, ale na to, jaké je tedy nové štěňátko už nereagovala a ani si to nepřečetla…ach jo, co s ní je…doufám, že se jim nic nestalo, když pro mrňouse jeli 🤔

Vahine
Vahine (471 příspěvků) 15.02.2024, 13:50:29 xxx.xxx.35.247

Prosím Vás, neznáte někdo osobně Maleu? Nevíte, co s ní je? Naposledy mi psala SZ 25.11.2023 dopo, že si jedou ten den pro štěně další čivavky k tomu jejich marodnýmu černýmu čívkovi. Od té doby se neozvala a ani se nepřihlásila….řekla bych, že by se jistě ráda pochlubila v SZ i tady…nemám z toho dobrý pocit….

Od té doby jsem jí SZ napsala, zkoušela jsem to, ale bez reakce 🤔

Vahine
Vahine (471 příspěvků) 15.02.2024, 11:26:08 xxx.xxx.35.247
Odpověď na příspěvek uživatele Arosek z 15.02.2024, 11:19:29

Se usmívám a je mi hezky….dobří lidé ještě nevymřeli 🤗 o králíka byste se rozdělila….Arosku, Vám raší už andělská křídla, víte to jo 🤫 ale teď vážně… jste moc hodná, že Vás to jen napadlo a že byste to realizovala, tak to jste zlato!!! Je to tuze pěkné….🍀👏

Vahine
Vahine (471 příspěvků) 14.02.2024, 08:01:47 xxx.xxx.50.219

Dafi, co nutridrink pro psy? Ovšem je za předpokladu, že se vyrábí i dietní na játra a ledviny…to netuším, to by věděla možná impakt či bodlinka nebo kometa a fíkovnice nebo samo určitě Váš veterinář. Každopádně cokoli navíc po dohodě s veterinářem, aby to pomáhalo a ne naopak. Pevně doufám, že se Dafi brzy zlepší 🙏

Vahine
Vahine (471 příspěvků) 13.02.2024, 23:04:06 xxx.xxx.50.219

https://www.chlupaci.cz/pamlsky-pro-psy/?pv62=125%2C122

Tohle jsou pamlsky pro jaterní a ledvinovou dietu. Můžete je zkusit upéct podle nich sama…chvilku by to trvalo než by poštou přišly a Vy potřebujete řešení hned, to je jasný

Co lichořeřišnice pro psy? Konzervantem je glycerin…zeptejte se vet radši  https://www.krmimkvalitne.cz/salvia-paradise-lichorerisnice-pro-psy-a-kocky-tinktura_z195/?gad_source=1&gclid=Cj0KCQiAw6yuBhDrARIsACf94RViHSj5TqStvPiZFpAdIGdYll3QwOhqZ3oKO2J1ehsyXaiQuxIN5AcaAm6bEALw_wcB#6870

Obrázek
Vahine
Vahine (471 příspěvků) 13.02.2024, 22:49:36 xxx.xxx.179.11

Rýži zkuste taky jasmínovou, tu náš předchozí nežravka, když byl marod trochu žral, voní jinak. A vet konzervu s jaterní dietou na ty granulky vovonět, to by Dafinka nechtěla? S těma čmuchacíma koberečkama to byl dobrý nápad, u nás to taky zabere, když běloušovi nechutná. 

Jinak nevím, kouknu, jestli nemám uloženo něco chytrého ohledně diety a když tak to sem hodím…držím Dafince moc palce, ať se rozpapká, aby mohla léky🍀….něco nového, o co se teda jedná? Co názor ještě jiného veterináře? MOC na Vás myslím, dneska xkrát denně a jsem ráda, že jste založila téma…

Vahine
Vahine (471 příspěvků) 12.02.2024, 12:52:52 xxx.xxx.50.219
Dafi:

děkuji,no to právě taky moc nevíme,nějaká prý bišní infekce,v sobotu ráno jednou zvracela a bolelo ji břicho….,

přítel si myslí,že je zferlá z těch léků,já už nemyslím vůbec…


Jejda! Ať je Dafinka brzy v pořádku a přijdete na to, co se to s ní děje??…..🙏

Vahine
Vahine (471 příspěvků) 11.02.2024, 21:21:28 xxx.xxx.179.11
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 11.02.2024, 21:03:01

Gučák…senior už…se nezdá 😳 ještě, že to vydržely jeho nožky a nerozbil si kokos, prostě, že se nic nestalo!!! 🙏

A teď mu to ještě pro příště znemožnit….držím palce! 🍀🍀🍀

Vahine
Vahine (471 příspěvků) 11.02.2024, 16:11:41 xxx.xxx.179.11
Sardullah:

Já abych se vrátila k tématu venčení….děkuji bohu, že nemám žádná akční torpéda, poněvadž už skoro týden pajdám a procházka, byť krátká, je sci-fi. Jako Ginušoidě je to jedno, ta má to povalování v povaze a bobříka pracovitosti si plní tím, že leží na dvoře, sem tam zaštěká, sem tam se zvedne a běží to ošéfovat k brance a nebo příležitostně vyřvat sousedovic kocoura za plotem, večer se pomorduje s Matesem a pak až si jdu lehnout, tak se svalí v ložnici u dveří a hlídá můj klidný spánek. Ale  Maťulkovi to chybí…tak dneska už se snad večer pokusíme alespoň obejít to kolem komína…..


A co to, že pajdáte, děvče? Věk nás paničky dohání, já vím, ale co to, že tak najednou?

Vahine
Vahine (471 příspěvků) 11.02.2024, 08:29:11 xxx.xxx.179.11
Trickyvoo:

My nevenčíme, my jsme na horách lyžovat o psa se starají tchýňoví, tak Malina brázdí zase Prahou. Tyhle fotky nám dneska poslali.      

Obrázek Obrázek Obrázek

Se Vám musí stýskat po těch krásných očích😍…takhle zblízka v detailu tu Malí snad ještě nebyla. Je to fešanda👍

Vahine
Vahine (471 příspěvků) 08.02.2024, 13:30:49 xxx.xxx.105.99

Kdysi před lety na procházce v Praze jsem zachytila mobilem momentku se slovy “můžu?” na páníka a vznikla tahle fotka, ke které se občas ráda vracím tak, jako zase dneska…no, že jsou to krasavci? 😍

Obrázek