Aktuálně: 4 623 inzerátů177 820 diskuzních příspěvků17 796 uživatelů
Daja
Daja (427 příspěvků) 17.11.2023, 04:54:28 xxx.xxx.46.241
Fikovnice:

Ano Ali, v zásilce skutečně nebylo nic a bylo to profesionálně zabalené, jako že to nevypadalo, že by to někdo lepil doma. Tedy je tam něco The Netherlands (to jsem úplně nepochopila, možná e-shop)…ale jak jsem psala, já už pátrat dál nebudu. Navíc už to vím…😉😇


Dobrý den milá paní z minulého století ☀️,

Fikovnice prosím smutně koukám, pískněte mi to tajně. Jsem napnutá jak kšandy a hlavně zvědavá. Prosím, prosím smutně koukám 👀,

Dája

Daja
Daja (427 příspěvků) 16.11.2023, 13:32:08 xxx.xxx.46.241
Thielli:

No neva, že mě nikdo nemá rád 🤷‍♀️ c’est la vie. 🚴


Prdlajs🤔, to víte, že Vás máme rádi 😉.

Dája

Daja
Daja (427 příspěvků) 16.11.2023, 12:53:41 xxx.xxx.46.241

Ohledně motoristů a ciklistu, já jsem šofér, na kolo skrzeva mého hendikepu nemůžu, ale jako řidič musím říct, že se ciklistu bojím protože jsou dost často nepředvídatelný a tak i motorkáři. 

Dája

Daja
Daja (427 příspěvků) 16.11.2023, 12:46:27 xxx.xxx.46.241
Leithian:

Kdo se ptal na mopsiky. Nevim zatim kolik jich ma novy domov ale urcite ne vsichni. Nicmene pokud o ne zajem nebude zustanou kde jsou. Jen to pro majitelku bude zahul a nebudou mozna az tak moc rozmazlovani. Ale papani venceni a cisto i to vlidne zachazeni mit budou. Rozhodne neskonci na veterine na injekci nebo v utulku


Dobrý den 😉 Leithian,

to jsem byla já a hlavně jak odpovídate zase se stavíte do ofenzívní polohy.

Nečilte se jen mě to zajímalo a hlavně nehledejte v tom z mé strany nic špatného. 

Je dobře, že to dopadlo v pohodě.

Děkuji za vysvětlení a odpovědi 👍.

Dája

Daja
Daja (427 příspěvků) 15.11.2023, 11:20:00 xxx.xxx.46.241
Zrzavci:

Měla jsem v té době jen Ashe - řečeného Ešus, proto krom jiného jsem byla Ešusová- bydlela jsem kousek od Davídkojc

Obrázek

Tak a teď přemýšlím jak pako a stále mi prozatím TO nechce docvaknout. Pane jo jsem fakt už blbec. Ešusová mi začína něco říkat, ale furt to není ostré. Davidkovic hmmmm taky tak s mou paměti i když Nick mi říká, že ji znám.

No já vím, já vím kam chodím a už koukám jak a kde🤫.

Dája

Daja
Daja (427 příspěvků) 12.11.2023, 07:48:53 xxx:xxx.c2ef:c67a
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 12.11.2023, 07:11:58

Děkuji už jsem to našla podle vašeho popisu, ale jde mi o to jak dopadly ( nemůžu je mít ) .

Dája

Daja
Daja (427 příspěvků) 12.11.2023, 05:17:27 xxx:xxx.c2ef:c67a
Odpověď na příspěvek uživatele raven_kix z 11.11.2023, 16:46:18

Dobrý den 😉,

no asi tak za mě velká pochvala. 

Nevím a nevidím já v ničem problém, ale já jsem taková, že pro mě je vše ok, tak že já fakt v ničem nevidím problém. Vždy tady přečtu, že něco není ok , tak kouknu, ale pro mě zatím super 

Takticá  pozámka , matematiku umím už na 💯%.

Dája

Daja
Daja (427 příspěvků) 12.11.2023, 05:08:30 xxx:xxx.c2ef:c67a

Prosím, nějak nemůžu najít kde to bylo psaní o těch buldoccich co jim zemřela páníčka. 

Jen mě zajímá jak dopadly. Nemáte někdo informací?

Dája

Daja
Daja (427 příspěvků) 12.11.2023, 05:04:07 xxx:xxx.c2ef:c67a
Odpověď na příspěvek uživatele Irma19 z 11.11.2023, 22:31:36

Dobré ránko 😉,

juuu tak to jsem se po ránu pokochala. Moc hezký výběr.

Dája

Daja
Daja (427 příspěvků) 08.11.2023, 05:01:54 xxx.xxx.237.96
Odpověď na příspěvek uživatele J5 z 08.11.2023, 02:54:53

Dobrý den 😉,

pro boha jak se tohle stane? Co je příčinou? A poslední otázka jak se to upravuje u veterináře?

Děkuji Dája.

P.s hned po probuzení Zuzáka budu koukat jeké to má on. Jsem se docela zděsila.

Daja
Daja (427 příspěvků) 06.11.2023, 21:33:47 xxx.xxx.71.108

Dobrý večer 🤫,

hlásím, že jsme jak na houpačce. Teď máme období kdy je chvilku klid. Noční chození se zmenšilo na 2x až 3x za noc pochodujeme. Pití vody se vrátilo na normál , pije prozatím normálně. Jí vše a velice mu chutná a tady nám začal další problém chudne. Vážil 6,50kg  a má 5,70kg během chvilky, podotýkám, že opravdu jí vše a to doslova vše, je nevibyravi.

Jinak ztrati se i v kuchyni doma, slábne sluch a pomálu špatně vidí.

Jinak když ho mám v noci v náruči a jeho hlava je opřena na mé hrudí a on se pomalu přestává klepat a vydite, že se uklidňuje a já pomálu uleham s Batulkem  jsem ráda, že je v mé náruči v bezpečí. Spánek má tvrdý ,vydatný . 

Jinak v očích vidíte, že je mimoň , inkontinence v noci je způsobena i tím, že v paneláku ve čtvrtém poschodí nedá se neustále běhat ven, na baráku není problém otevřít dveře a je hotovo. Pokud bychom byli přestěhování nemusí mít ani pás.

Tak berušky Dobrou noc Dája.

Daja
Daja (427 příspěvků) 05.11.2023, 06:29:47 xxx.xxx.121.78
Leithian:

A kdyz jste takovi zastanci a milovnico kocek. Muzete si k nam s majitelem jisteho kocoura udelat brigadu a odsmradit nam po zime pergolu. Kam se stehuje a celou ji zasmradi a zechcije jeden kocour z ulice a nas uz to po 5 letech fakt nebavi. Stejne jako kdyz na jare chci na piskovou plochu dat plachtu a postavit bazen tak se to musi zrejt. Odvozit tak 10cm kocicich chcanek a hoven zahrabanejch a navezt novy. Nebo kupovat kurata neb je jinej kocour vyvrazduje (letos 2 2tydenni vlasky) a jo je to furt ta sama svina zrzava. Nebo mi muzete za majitele kocek co na to sere jit koupit novou plachtu na bazen. Takovou tu solarni co cicinty znicily. Fakt mam pokracovat? Ja nejsem povinna udelat ze svyho pozemku alcatraz. Holt najedu ac nerada na metodu ktera jedina zafungovala. Ac nerada. Ale vy tu tim svym fanatickym hajenim kocka muze vsechno a kazdej komu se to nelibi je vul a ma se namahat a platit si “chraneni” sam protoze majitel kocky nemusi nic vyvolavate to samy co ti sileny individua u lgbtq nebo ppsledni generace lepici se k silnici. Nenavist, antipatii a naprostou a totalni nechut uz cokolov resit po dobrym. Gratulka 😉


Dobré ránko 😉,

Leithian vy jste fakt musela celý den a noc chlastat! To co tady píšete za včerejší den a noc se nedá ničím jiným vysvětlit než lahví i několika lahví. Hmmm bylo volno v práci 👌?

Dája

Daja
Daja (427 příspěvků) 04.11.2023, 17:14:14 xxx.xxx.121.78
Sardullah:

No ono s tou inkontinencí je to těžký…ono i s tou demencí to nemusí být sranda. Myslím, že to je obecně otázka do kdy je člověk ochoten, schopen se o takového psa postarat. A upřímně ti řeknu, že pokud to není v klidu a pohodě, pokud se na fenu řve a pod. tak by pro ní bylo lepší nechat jí uspat….protože pokud alespoň nepředstíráme láskyplnou péči, tak je to celý na draka a ta feňule tu frustraci, možná i vztek majitelů cítí…


Přesně tak, fenečka má toho moc, je stará, tlustá, změna prostředí, neustále řvaní. Muže klidně být jen dole nachlazená, chce to veta. Demence jistě i to může být, ale jak píše Sardullah pokud necítí fenečka lásku a oporu v majitelky asi by bylo lepší pro ní odejít. Pro pejska neustále řvaní ji fakt vopruz.

Dája

Daja
Daja (427 příspěvků) 02.11.2023, 05:16:03 xxx.xxx.70.136
raven_kix:

Dája má nastaveno 100 příspěvků na stránku, takže 3. strana je pro ni poslední. Odkaz by měl tedy fungovat pro ni.


Dobré ránko 😉,

děkuji za pomoc,ale hodilo mě to taky jak Fíkovníci na 3stranu a na vaši radu jedu jen na příspěvcích 20, ono se to i lépe počíta🤣

Shrnuto váš odkaz nefunguje. Pokud se musíte se mnou namáhat tak kašlete na to🤫o o chyba může být i umě, ale já na to nepříjdu kde páč jsem pablb PC😉.

Dája