Aktuálně: 5 003 inzerátů173 736 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů
janaa
janaa (382 příspěvků) 25.04.2024, 17:02:59 xxx:xxx.1ef2:c8a5

Nechrochtá? Často to psi vyhodnocují jako vrčení (k tomu nemá ocas jako další komunikační prostředek) a s takovým nechtějí nic mít. Když k nám někdo dorazí se psem, tak u nás se bojí hlavně mopse,protože pořád chrochtá - buldočka nechrochtá,tak tu nikdo neřeší

janaa
janaa (382 příspěvků) 24.04.2024, 20:09:02 xxx:xxx.bdc4:511b
Doron:

Jste úžasná babicí bába.👍

Šlo to dobře?


Jj,naštěstí vše podle plánu. Klidný hladký porod,na poslední holku jsme pár hodin čekaly, ale žádná komplikace. Co víc si přát

janaa
janaa (382 příspěvků) 24.04.2024, 17:44:42 xxx:xxx.bdc4:511b

Nutrie není lovnou zvěří,ale invazivním druhem s nutností regulace. Po vydání povolenky můžou nutrii lovit všichni myslivci hospodařící v dané honitbě.  Ve městech ale za A nejsou honební pozemky, za B tam nikdo střílet nebude z důvodu bezpečnosti, za C už vidím ty matky, co je chodí s dětičkama krmit, jak zvednou hysterický povyk,kdyby je někdo ve městě likvidoval. Dokud nějaká nutrie vážně nepokouše nějaký to děcko,nikdo si ve městech odstřel netroufne, a odchyt do sklopců je naprosto minoritní záležitost ve vztahu k početnosti nutrií

janaa
janaa (382 příspěvků) 23.04.2024, 08:27:44 xxx:xxx.5b71:edbd

Holky, to chce klid, Aluska měla obrovskou smůlu,moc držím pesanovi palce. Ale opravdu není běžné a normální,že po vás kdekoli vystřelí prase,ani ta bachyně ne,když jdete po cestě a psi s vámi. V životě se mi to stalo dvakrát, jednou to byl kňour,kterého jsme nevědomky zahnali do úzkých, neměl kam utéct,jen přes nás, jednou bachna,když jsme se dostali mezi ní a selata, ano jagoš byl kouslej,protože do ní samozřejmě šel, ale jak jsem začala řvát, tak bachna taky zdrhla. Je to prostě obrovská smůla, mohla mít špatnou zkušenost,být nemocná atd., nicméně pravděpodobnost,že vám psa sejme na procházce kdekoli jinej pes je daleko,daleko větší

janaa
janaa (382 příspěvků) 22.04.2024, 19:45:34 xxx:xxx.90bf:cfbe

Taky buldočce dávám cytopoint až ve chvíli,kdy se začne lízat a drbat, a ne po měsíci,jak je psáno. S Librelou je to stejné,kamarádka dávala cca po 6-8 týdnech. Dokud fena bez problémů lítala,tak jí nebude píchat další dávku. 

janaa
janaa (382 příspěvků) 22.04.2024, 10:01:40 xxx:xxx.7bf2:6c2e
Arosek:

Jojobobej ozkousenej nemam, ja davam lnenej do zradla. Ale Saggousovi zatim jen par kapek, nerada bych aby se chlapec posr … 
Tak uvidim zda se mu ta kuze zlepsi, snad ano. Ono myslim ze ke zlepseni doslo uz jen tim ze zmizel z toho prostredi, doslo k vykoupani, odhovneni, oddredovani, odbleseni a dalsim od. No a snad se s kvalitni stravou a kontinualni peci o srst celkove ten organismus zveti. 


Jani,mě se osvědčily výrobky od Animalhealth. Mají různé oleje,i speciálně na srst a další věci

janaa
janaa (382 příspěvků) 22.04.2024, 09:57:52 xxx:xxx.7bf2:6c2e

Mops se taky nežinýruje zvednout sem tam nohu. A to je vykastrovanej od mládí. Ze začátku značkoval furt, částečně jsme to odstranily, ale stejně často najdu někde ochcáno. Podle mě jak ten čokl začne,tak stopro to odstranit, je skoro nemožný. Chytit se samozřejmě nenechá. Dycinky na něj řvu,že jdu pro nůžky a ušmiknu mu ho😂

janaa
janaa (382 příspěvků) 20.04.2024, 08:50:05 xxx:xxx.255b:6d7d

Efe,jábych jí ještě nechala zkouknout fyzio,napravit a případně si ukázat nějaký cvičení na doma. Samozřejmě ideál,jestli bude vodomil,tak plavání,ale to uvidíš. Ta malá váha je výhoda v každým případě. A moc jí to po vytrimování sluší,z čerta anděl😉

janaa
janaa (382 příspěvků) 18.04.2024, 10:46:44 xxx:xxx.6bb4:2d27

Psi cítí,ale taky slyší např. i tlukot našeho srdce, jak nám proudí krev. Nejmladší čuba už se několikrát začala chovat “jinak” chvíli předtím než se mi začala motat hlava - mám nízký tlak,a když ještě klesne, omdlívám. V takovou chvíli se ode mě nechce hnout, pokládá na mě hlavu, vyskakuje ke mě na gauč (normálně tam nesmí a nikdy to nezkouší).

janaa
janaa (382 příspěvků) 15.04.2024, 08:30:01 xxx:xxx.33b4:64a2
efe:

A jinak tedy máme první zdravotní trable (u nás to asi ani jinak nejde 😢). Už od začátku se mi zdálo, že se Baru nějak ztěžka zvedá na zadky. V pátek si 10 minut pohrála se sousedovic psem, honičky, prudký otočky atd. a pak se v podstatě nemohla ani zvednout, vyskočit na gauč vůbec a byla úplně vyřízená. V chůzi a běhání jí nic nevadí, není nic znát. Takže předpokládám kyčle…

Obrázek

Hele,to můžou být dost dobře i záda. Nech jí vyšetřit a pak zajdi na fyzio,ať ti sestaví nějaký fyzio plán, cvičit můžete i doma,a nepochybuju,že zrovna jí to bude bavit. držím palce

janaa
janaa (382 příspěvků) 10.04.2024, 08:55:39 xxx:xxx.3e6e:b400
Odpověď na příspěvek uživatele Nepřihlášená Zrzavci z 10.04.2024, 08:32:36

Jooo,vona je prdlá, včera se snažila rozrazit dveře,protože se jí zdálo,že čekáme nějak dlouho,a určitě na ní zapomněli🤣 Nutno dodat, ale že jí občas dost vytočí,když ve vaně moc ohřejou vodu,to nesnáší. V zimě se pak vrhala venku do závějí,aby to vykompenzovala😂 Teď už se těší,až jí napustím bazének. Tam pak chodí desetkrát denně se vyvalovat

janaa
janaa (382 příspěvků) 10.04.2024, 08:22:19 xxx:xxx.3e6e:b400
Zrzavci:

Vona se směje!! Normálně se tlemí!! To je krásná fotka

Koukám, že to se zpožděním bylo fšade stejný -páč já právě taky meškala - i proto, že jsem jim vyráběla dobrotu do misky, že aby měli vylepšenej dlábes.


Vona se směje a tlemí, a zároveň tam trhá rekord v plácání vocasem. Nikdo jinej neumí plácat tak,že stříká vodu z vany nejen na nás,ale přes celou místnost. Vona je dobrá duše,a chce,abys si tu vodu prostě užil každej 🤣

janaa
janaa (382 příspěvků) 09.04.2024, 22:09:39 xxx:xxx.399e:163d

Bába dnes na fyziu ve vaně🤣

Páník měl taky dnes proslov, páč jsem jim dala večeři o hodinu později. Vypadalo to, že je odveze někam do hospody,chudáčky nebohý hladový🤪

Obrázek
janaa
janaa (382 příspěvků) 09.04.2024, 22:02:21 xxx:xxx.399e:163d

To se nevysvětlí,to se musí zažít. Anébrž jak říkám,dokud třikrát denně řvu - nelítej furt,ty bábo bláznivá, urveš si i druhou haksnu, tak je vidět,že je furt dobře. Ať to všem bláznivým bábám a dědkům vydrží co nejdéle