Aktuálně: 4 676 inzerátů177 305 diskuzních příspěvků17 792 uživatelů
Verun
Verun (743 příspěvků) 27.02.2024, 12:47:36 xxx.xxx.220.12

Můžu potvrdit, že kopnutí do držky a důrazné hlasové varování na rozběhlou asi pitku dneska  zafungovalo, nebo nebyla tak odvážná a my měly  štěstí…no měla i elektriku a páníček se snažil, bylo slyšet nějaký signál…ale z toho si nic nedělala a zkoušet “ona nic neudělá”  nebudu. Bulina koukala, ona nereaguje nijak , až když by došlo k nějakému kontaktu a nebyl by bez emocí, pak jo…😕

Verun
Verun (743 příspěvků) 26.02.2024, 21:42:46 xxx.xxx.220.12
Leithian:

Tak on dospelejchovnej samec potkana o vaze 1,2kg uz se bastit teoreticky da v pohode😁


A jdu blejt, velebnosti……🤮

Ty velký myši hledaly miny, nebo tak něco.

Verun
Verun (743 příspěvků) 26.02.2024, 08:51:17 xxx.xxx.220.12

My si naší buli vybrali podle fotky (malé ustarané roztomilé štěňátko s vráskama, prostě krysín jak vyšitej) teda až když už štěňata od různých chovek  byla na světě. Kontaktovala jsem chovatelku, dojeli se podívat, řekli si v autě , že tam už nikdy, pak chovatelka volala, jestli teda ano nebo ne, a pokud ano, je potřeba zaplatit rezervační poplatek(část kupní ceny) . Vidím to jako dnes, sedím na gauči s mladší dcerou, koukli jsme na sebe a šla zaplatit. Takže asi tak, žádný štráchy. Když jí vidíš, není pak už co řešit. Zdraví rodičů jsem měla zjištěné(pes certifikát zdraví, fena základ, viděla jsem u chovatelky i  její matku ..)

první foto z návštěvy a druhé, už si jí vezem za 2 týdny  domu.

Obrázek Obrázek
Verun
Verun (743 příspěvků) 25.02.2024, 18:54:54 xxx.xxx.220.12
jara.t:

Cestou z oběda se mi podařilo je lépe vyfotit. 

Obrázek Obrázek Obrázek

U nás  na jihu,  na sídlišti,  už jsou taky….hřivnáči. nebývali tak běžní, ale poslední dobou  jich tu je docela dost, chodí po trávníku a nejsou moc plaší….

Obrázek Obrázek
Verun
Verun (743 příspěvků) 25.02.2024, 18:42:13 xxx.xxx.220.12
orionka-2:

Taky mám své oblíbené mraveniště. Jenže po zimě je ve stavu rozhrabaném ( ptáci, možná i jezevec - ???), tak jsem zvědavá, jestli v útrobách něco přežilo a objeví se. Zatím nic, ale tady je zima ( i na čepici 🙂)


Todle mraveniště je na vojenském cvičáku a na pneumatice, už jí kouká jenom kousíček. 

Verun
Verun (743 příspěvků) 25.02.2024, 18:07:59 xxx.xxx.220.12

Určitě bych hříbě nechala klisnu sáním stimulovat, mléko se  spustí časem? Nebo veterinář hormonálně podpoří. Je hříbě narozené v termínu ?

Verun
Verun (743 příspěvků) 25.02.2024, 18:03:33 xxx.xxx.220.12

Ouška ano, ale přestala mi tam růst… dneska jsem okukovala asi nějakou Outlovku, ale nebyla barevná, tak nedostala důvěru..  Hlíva na guláš, polívčičku, k masu…nebo jen tak na kmínu s chlebem… jejda jak já se těším na houby. Minulý rok byla v lese  hanba, nic moc. 

Verun
Verun (743 příspěvků) 23.02.2024, 19:55:45 xxx.xxx.220.12
marcelaamax:

U nas to teda vydrželo pár minut, stejně jako ten plyšáka s bodlinama (to měla jen fena, u psa jsem to ani nezkousela). Ale u nas nevydrží skoro nic, jen černé kongy drží x let. Kamarádky pes rozebral i ten, ale je to cane corso. Zkouseli jsme ještě něco podobného od Soda pup, černou plechovku a lebku - lebka drží, ale plechovka už je nakousaná. 

Co nám kupodivu drží roky je ježatý obyčejný balonek za pár korun; ale to jen z toho důvodu, ze ho psi proste nechtějí zničit, nechápu 😄


ježka máme taky, je to masírovací míček pro lidi, ale dírku stejně do měj udělala a je teda placatý…

foto , mentolové jsou o trochu větší než tenisák(různé velikosti)je taky třeba koupit  vhodnou velikost. velkej červenej míč je plnicí granulema, krásně na dlažbě rachtá(je plastový), říkal soused pod náma…😉

Obrázek Obrázek Obrázek