Aktuálně: 4 319 inzerátů190 580 diskuzních příspěvků17 960 uživatelů
Sarah01
Sarah01 (2002 příspěvků) 09.07.2024, 11:22:19 xxx.xxx.11.197

Já teda klec nemám, ale mám kennelku a když jedu k někomu, kdo nemusí psí chlupy nebo mu vadí psí drápky na plovoučce, tak psy strčím do kennelky. Neučila jsem to nikdy od štěněte, ani v ní doma nikdy nebývají, ale přesto nemají problém do ní kdekoliv jít, i když je otevřený vlez. Jo, může se to leckdy hodit. Nepotřebuju ji ale na to, aby se pes naučil odpočívat, protože jsme s tím nikdy neměli problém. Kotec nikdy mít nebudeme, protože mně přijde zbytečný rvát do něčeho, co v podstatě nevyužiju, tolik peněz. Psi mají svůj pokojík v domě, ve dveřích mám branku, takže pokud je potřeba a nechci, aby obtěžovali návštěvu, tak jdou tam, stačí říct “místo”. 

Jen jsem tím chtěla říct, že každej to může mít jinak a nemyslím si, že by to bylo špatně. Ten pán všechno moc zevšeobecňuje a navíc si občas i dost odporuje. Koukla jsem na jeho FB…nemůžu používat intonační navigaci, a to jako proč? Nesmím mu zakazovat naskakování na jiné psy, protože je to prý přirozené chování, hmm, ale leckterý pes si to taky líbit nenechá a rovnou po něm vyjede. Obrany jsou špatně, protože pes se učí lovit lidi. A jak to tak vypadá, tak někteří na FB mu to dost žerou.

Sarah01
Sarah01 (2002 příspěvků) 08.07.2024, 16:20:17 xxx.xxx.28.39
Fikovnice:

Takže jsem zatím absolvovala asi své nejzbytečnější 4 dny v životě. Sedíte na židli, prosíte, žádáte…a ve finále jen koukáte z okna.


Jani, člověka, který tě zaučí, má zaúkolovat tvůj nadřízený.                     

Sarah01
Sarah01 (2002 příspěvků) 08.07.2024, 13:33:30 xxx.xxx.28.39
Doron:

Já proti klikru nic nemám,  ale proti tomu chlapovi jo.

Přijde mi to jako sadismus převlečený za odbornost. Má vlastně doma takového vězně v kleci, když ho občas pustí, musí plnit nesmyslné úkoly,  jíst jen za odměnu,  pít v určitou dobu, nesmí projevit náznak svobodné vůle. 

Dělá se mi z toho vzteky špatně. 

Ale knihu jsem nečetla,  jenom viděla nějaký videa, to mi stačilo.


Já proti klikru taky nic nemám, i když ho nepoužívám. Mám celkem kontaktní plemeno, takže my prostě furt kecáme, doma, venku, všude, no. A navíc můj pes je taky děsně ukecanej. 😄

Sarah01
Sarah01 (2002 příspěvků) 08.07.2024, 12:47:37 xxx.xxx.28.39
Zrzavci:

Kdo říká, že se psem nemožeme mluvit? U Tali mi dokonce!! fungovalo, když jsem jí na procházce zpívala! Zahlušim, každýmu, kdo se mi bude smát! No, jo, to jí zajímalo, tak jsem jí zpívala, že Talinkááá, malinkáá, to je naše nadělení, Talinkááá malínká, to je hovado!ů 😀


Píše Doron, že to tvrdí ten týpek v bibli.

Sarah01
Sarah01 (2002 příspěvků) 08.07.2024, 12:33:17 xxx.xxx.28.39

A proč bych se psem nemohla mluvit? Já s nimi mluvím ráda a oni to mají taky rádi. Ať si to každej nastaví tak, jak mu to vyhovuje, nebudu se řídit podle nějakýho chlapa, kterej si myslí, že dělá všechno nejlíp, tyhle týpky nesnáším.

Sarah01
Sarah01 (2002 příspěvků) 08.07.2024, 12:19:52 xxx.xxx.28.39

Nemyslím si, že by to nevěděl. Pokud to nejsou první štěňata, jak píše, tak to přece za ty roky musí vědět. Ale zase kdovíkdo se ptá. Může to být třeba dítě jakochovatelů, to bohužel nevíme.

Sarah01
Sarah01 (2002 příspěvků) 08.07.2024, 11:53:39 xxx.xxx.28.39

Já se velice pobavila, když mně syn říkal, že nejdelší dobu se řešil zákaz kouření a to prosím od nekuřáků. ☝️ Jak oni by nechtěli ty kuřáky omezovat a bla bla bla, přitom ti kuřáci vůbec nic nenamítali.

Sarah01
Sarah01 (2002 příspěvků) 08.07.2024, 10:13:45 xxx.xxx.28.39

Vím od syna, že schůze SVBJ trvají i 5 hodin a řeší se tam úplné blbosti. Někteří lidi asi sedí doma, nepracují, tak to berou jako povyražení, jinak si to neumím vysvětlit. Ale zase pravda s nějakou kriminalitou nebo jednáním podobného typu tam naštěstí problémy nemají.

Sarah01
Sarah01 (2002 příspěvků) 08.07.2024, 08:22:35 xxx.xxx.28.39

Informujte se u Vašeho klubu, tam vám podají relevantní informace týkající se bonitace. Popravdě se i divím, že jste to neudělala v první řadě a ptáte se tady. Základní info Vám také měl podat Váš chovatel.

Sarah01
Sarah01 (2002 příspěvků) 05.07.2024, 10:01:17 xxx.xxx.162.253
tetrivek:

Dneska jsme venčili na hradě Houska, velké plus je, že tam můžou psi. A samozřejmě syn se tam zamiloval do roztomilého velškorgiho, byl krásný, ani já jsem z něj nedokázala spustit oči. Okruh zvládl na jedničku. (pes) Nemít doma takovou smečku……. Ach jo, jsme zvláštní rodina líbí se nám většina psů….. 

Obrázek Obrázek

Mně se nelíbí jen naháči a bulici, jinak ostatní v pohodě, otázka je, jestli bych to chtěla mít doma. 😁

Sarah01
Sarah01 (2002 příspěvků) 05.07.2024, 09:43:58 xxx.xxx.162.253

Já bych si to neoblikla, tento styl se mně nelíbí, nikdy jsem nemusela ani žádné batikované hadry. Ale když se to sportovcům líbí, tak ok, hlavně ať se jim na olympiádě daří, to je důležité. 😊

Sarah01
Sarah01 (2002 příspěvků) 04.07.2024, 10:22:22 xxx.xxx.11.197
Zrzavci:

Tenuri - nevím zcela přesně, co je hejt, neb se na sockách nepohybuju, takže mám jen odhad toho slova - každopádně- zadavatelka přišla, zeptala se, bylo jí odpovídáno, dává fotky - lidé se  vyjadřují k tomu se svým názorem, nikdo zde nepíše urážky nebo něco, jen lidé vyjadřují svůj názor pro který si sem zadavatelka přišla, vyjadřují se k tomu ošetření rány. To je hejt? Že mám jiný názor na nekrytou otevřenou ránu u psa, který chodí ven a není ve sterilním prostředí? 


Hejt není jiný názor, ale podle mě do něj spadá urážení, což je tady u některých dost na hraně. 

Sarah01
Sarah01 (2002 příspěvků) 03.07.2024, 10:23:15 xxx.xxx.11.197
Rezzzy:

Nám se teď stala taková příhoda, žák 5 třídy psal návrhy zakyni 4 třídy,  výrazy jako pojď šu…, Mr…, vylížu ti tvojí….., bylo to dost děsivé, ještě od paťáka,   na škole se to dost řešilo,padaly návrhy podat TO, dát to na socialku. S jeho rodiči není řeč,  Já si stále nejsem jistá, jak to brát v tomto věku  


Myslím si, že normální to není. Ale není to ani na TO. Tlačila bych na rodiče a kdyby řešit fakt nechtěli, tak ta sociálka, psycholog. Jako nechci předjímat, možná v tom hrají roli třeba starší kamarádi, ale myslím si, že původ bude v rodině.

Sarah01
Sarah01 (2002 příspěvků) 02.07.2024, 19:10:11 xxx.xxx.162.253
janaa:

Chlubit se nemá,ale stejně se pochlubím, zatímco ostatní o víkendu horkem chcípali, Cácorka si vyhrála dvoudenní zkoušky s plným počtem bodů, a z vyhlášení máme prostě nádherný fotky

Obrázek Obrázek Obrázek

Už jsem gratulovala na FB. Hele, když jsem věděla, že jsi tam ty a bylo v sobotu to vedro na chcipnuti, tak mně to bylo jasný, že jediný bloncky, který to dají, budou ty tvoje. 😊👍🎉