Aktuálně: 4 700 inzerátů177 146 diskuzních příspěvků17 792 uživatelů
kocoura219
kocoura219 (133 příspěvků) 16.06.2023, 19:33:39 xxx.xxx.0.1
Doron:

U nás měl velký úspěch kočičí tunel.

Kočky taky hodně ocení polici pod stropem, nebo místo ze kterého dobře vidí z okna, to je nejvíc :).


U nás tunel taky úspěch, aspoň má odkud útočit ze zálohy :-) Pořídila jsem tento:

https://www.zoohit.cz/shop/kocky/hracky/tunel_pytel/470100?variantid=470100.0&gclid=CjwKCAjwkLCkBhA9EiwAka9QRjvVFLx0b03SQx--bTK_2z1Mbbt7ZP2L3GSs-2RuLneQ4u_kXn4g9xoCP9kQAvD_BwE

Ale musela jsem odepnout ten polštář, aby byl tunel rovný, od té doby ho používá pořád, předtím minimálně. 

kocoura219
kocoura219 (133 příspěvků) 16.06.2023, 12:56:04 xxx.xxx.104.252

Nevšimla jsem si, jestli se to už zde neřešilo, možná ano, ale zeptám se.... pokud omylem zakliknu palec u nějakého příspěvku, můžu ho taky nějak zrušit? Tak jak to funguje např. na facebooku.... Díky moc a také přeji vše nejlepší Zbyňkovi :-) 

kocoura219
kocoura219 (133 příspěvků) 15.06.2023, 20:35:05 xxx.xxx.0.1

Jen nerada do této diskuze zasahuju, ale cítím potřebu se Bodlinky "zastat", protože, pokud to správně chápu, celou dobu reagovala na toto: "On hodně pije a močí už nějakou dobu. Já pořád odkládala vyšetření, ale teď jsem si řekla, že už MUSÍM." Což je prostě fakt, bylo to na diskuzi psáno. A nikdo netvrdí, že Fikovnice se nestará o svoje zvířata a nikdo netvrdí, že je Bodlinka neomylná. Hodně dlouho jsem diskuze jen četla a vždy mi přišlo, že o názor Bodlinky je často žádáno, ale když napsala něco, co se nelíbí, je z toho mega problém.... dle mého názoru zbytečně a vůbec nechápu, proč se to zde tak vyhrotilo. Možná je to jen tím, že jedinci racionálně založení a jedinci více citově založení, si prostě někdy úplně nerozumí.... A stejně tak mě mrzí, že pro Fikovnci tato diskuze pozbyla smyslu a nechce v ní nadále pokračovat, protože by mě taky zajímalo, jak se to nakonec vyvrbí a jak se to bude řešit.... pro mě, jako pro laika, jsou tyto zkušenosti opravdu přínosné a jak na ifauně, tak už i zde, jsem se dozvěděla spoustu zajímavého. 🌺

kocoura219
kocoura219 (133 příspěvků) 13.06.2023, 15:04:21 xxx.xxx.0.1

Ano, minulý týden, kastrace kocoura. Taky jsem měla hrozný strach. Když jsem ho tam musela nechat a odjet, brečela jsem (jsem fakt citlivka 🙄). Jsem ráda, že to už máme za sebou a ušetřím kocourovi nervy a stres kvůli jeho touhám a pudům. U kočiček je sice zákrok trochu náročnější, ale co jsem měla možnost vidět, taky to vždy zvládly skvěle... Kočička manželových rodičů jim při vyzvednutí před ordinací utekla, takže evidentně byla v super kondici (a nebylo snadné ji chytit)... Když jsem byla dítě, kočky jsme taky nechávali kastrovat a pamatuji si, že vše naprosto bez problémů. Komplikace jsou samozřejmě možné vždy, ale pokud se udělá správně předoperační vyšetření, pokud máte dobrého veterináře, kterému můžete věřit a pokud kočku přebíráte probuzenou a budete pak sledovat ránu, zda se dobře hojí a v případě nejistoty hned řešit, myslím, že šance na komplikace je minimální. U koček/kocourů je kastrace fakt důležitá, jak pro jejich, tak pro vaši pohodu. 

kocoura219
kocoura219 (133 příspěvků) 11.06.2023, 18:50:57 xxx.xxx.0.1
Milada:

No právě nechci dělat ve vesnici dusno ale budu muset. Kdyby se něco stalo budu si to vyčítat a nikdo pak nepřijde a nepřízná se. Chystám vyvěsit tyto cedulky. 

  • ');" onmouseout="UnTip();">

Se bojím, že to nemusí stačit, protože hloupá veřejnost si řekne, že ta trocha něčeho, co koni dají, mu přece nemůže ublížit....